Kontaktandmed

Tarkvõrk OÜ
Registrikood: 12404406
Aadress: Kurvi tee 12, Haabneeme, Harjumaa 74001

Võta julgelt ühendust!

Kontaktisik: Tarvo Õng
Telefon: +372 521 0939
e-mail: tarvo@juhtimiskeskus.ee

Kui soovid kohe teada, kas võrguteenuse kulu ettevõttes on optimaalne, siis täida palun allolev päring ning võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel:


  • Analüüsi koos edasiste soovitustega saadame e-kirjaga kuni 5 tööpäeva jooksul

Soovid rohkem infot? Vaata SIIT.

Energia Juhtimiskeskuse eesmärgiks on klientide võrguteenuse kulu vähendamine, erinevad tarbimisandmetega seotud arvutused ning tarbimise ja mõõtepunktidega seotud aruanded.

Oleme klientidele säästnud kokku rohkem kui 1,5 miljonit eurot ja sääst kasvab iga päevaga.

Me ei tee renoveerimise projekte ega keerukaid lahendusi. Me ei käi kohapeal mõõdistamas ning kedagi segamas. Meile meeldib lihtsus ja matemaatika, millega ei kaasne liigseid kulusid.

Sellepärast saame pakkuda teenust soodsalt ja tasu eest vaid siis, kui kliendile tegelikult ka rahalist säästu toome. Kui me säästu ei saa ja meie analüüsidest otsest rahalist kasu ei teki, anname oma töö teile üle tasuta.

Lisaks analüüsi tulemustele, mis aitavad säästa ja annavad muud vajalikku infot teie mõõtepunktide kohta, on meil tegelikult ka teine agenda…

…Nimelt otsime me pidevalt elektritarbijaid, kellel on potentsiaali astuda meie arendatava „virtuaalne elektrijaam“ projekti liikmeks.
Virtuaalse elektrijaama liikmetele ei esita me arveid vaid anname neile võimaluse teenida elektriturult osa sinna makstavast rahast endale tagasi.

Aga selle kohta vaadake juba lisaks www.juhtimiskeskus.ee